ה. יול 29th, 2021
חנות מצברים

מצבר לרכב הוא ממש כמו הלב של הרכב בלעדיו הוא מספק חשמל לכל מערכות הרכב הפועלות על חשמל וכמובן שבלעדיו לא ניתן להתניע את הרכב בכלל כאשר מצבר לרכב נגמר יש צורך לרכוש מצבר חדש.

חשוב להתאים את מצבר הרכב לסוג הרכב ולפי הוראות יצרן הרכב. לכל רכב יש המצבר המתאים לו לפי צריכת החשמל שהרכב צריך.

מצב שאינו תואם לסוג הרכב יכול ליצור בעיות רבות בתפקודו של הרכב. לכן יש להתייעץ ולבדוק איזה סוג של מצבר מתאים לרכב. ניתן להתייעץ עם המוסכניק שלכם לגבי סוג המצבר של הרכב.

מהיכן כדאי לרכוש מצבר לרכב ?

חנות מצברים
חנות מצברים של טופ מצברים – סניף רמת גן

מצבר לרכב ניתן למצוא במגוון חנויות המוכרות חלקי חילוף לרכב או אבזרי רכב כמו כן ניתן לרכוש אצל חשמלאי הרכב השונים או דרך המוסכים השונים אך לא תמיד כדאי לרכוש מצבר מכל מקום היות ושוק המצברים הוא די פרוץ ניתן למצוא הבדלי מחירים גבוהים בין חנות אחת לשנייה או בין מוסך רכב זה או אחר.

ההמלצה הטובה ביותר המומלצת על ידי כל אנשי המקצוע בתחום היא לרכוש מצבר מספק מצברים אצל ספק מצברים תוכלו למצוא את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם ממיטב היצרנים בארץ ובעולם רק אצל ספק מצברים תוכלו לקבל מחיר הוגן עבור המצבר שברצונכם לרכוש. היות וספק מצברים מייבא ומשווק מצברים לרכב מכל סוגי החברות הקיימות בשוק ניתן לבחור מצבר המותאם לרכב ואף לא לשלם יקר עבור המצבר בנוסף אתם חוסכים את פערי התיווך הרבים הקיימים בענף.

היות ומוסך אינו מוכר מצברים על בסיס יומי שכן זהו רק חלק מהשירות אותו הוא נותן עבור הלקוחות שלו המחיר שייגבה לכם עבור המצבר יהיה יקר הרבה יותר מספק מצברים שמוכר מאות מצברים ביום.

בנוסף אצל ספק מצברים תוכלו לקבל התקנה חינם למצבר להרכב שלכם על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אמנם זו נראית מלאכה קלה להרכיב מצבר ברכב אך חשוב לזכור כי התקנה לא נכונה של מצבר לרכב יכולה לגרום לבעיות חמורות במנוע הרכב ואף במקרים קיצוניים לשרוף את מחשב הרכב.

בנוסף ישנם ספקי מצברים המספקים שירות מצברים עד הבית על ידי מתקין מורשה שמגיע עד אליכם הביתה ומתקין לכם את המצבר ללא עלות . וכיון שתמיד אנו נזכרים לרכוש מצבר רק בזמן שהוא נגמר לחלוטין והרכב אינו מניע כבר שירות זה יימצא יעיל במיוחד ברגעים אלו.

ספקי מצברים לרכבים מכל סוג – המומלצים שלנו:

מצבר
מספר טלפון – 072-3341453 – מאמר על מחירים שנכתב על ידי מאור מצברים.
מצבר לרכב טופ
מספר טלפון – 03-5275518

לסיכום, זכרו לבדוק את סוג המצבר לפני הרכישה וזכרו לעשות השוואת מחירים לפני שניגשים לרכוש מצבר לרכב בהשוואת המחירים אל תפסחו על ספקי מצברים מורשים כי למעשה שם תמצאו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

כנו כן ניתן לקרוא את המאמר " מהו מצבר שנפ ומדוע עליכם להכירו? " שישפוך עוד אור ויסביר על המותג המצליח schnapp בתחום המצברים בישראל.

By admin